Apie šventę

Vis dažniau mūsų visuomenėje skamba sveiko gyvenimo būdo: sveikos mitybos, kūno sveikatos palaikymo, darnių tarpusavio santykių, harmoningo vaikų auklėjimo, sveikos gyvenimo aplinkos, ekologiško būsto, atsinaujinančios energijos šaltinių panaudojimo bei gamtos išteklių tausojimo temos. Visa tai – džiuginantis rodiklis, jog žmogus ateina arčiau gamtos, siekia įsiklausyti į ją ir į save patį, kurti bei puoselėti harmoningą ryšį, stiprinantį mus pačius, mūsų šeimas, bendruomenes, tautą, keliantį Žemės gyventojų sąmoningumą plačiuoju mastu.

Žmogus, prisilietęs prie Žemės su meile, Žmogus – Kūrėjas, taikingas, dorybingas, sąmoningas. Jo rankų šilumą jaučia ir tuo pačiu atliepia mylinti Žemė. Meilės ryšys saugo ir puoselėja mūsų planetą. Šias ir kitas idėjas, padedančias išskleisti tikrąją žmogaus prigimtį, perskaitėme rašytojo V. Megre knygų serijoje „Skambantys kedrai“. Iš ten pat kilo mintis švęsti Sodininkų ir visos Žemės dieną liepos 21. Kartu su bendraminčiais susirenkame, suvažiuojame iš visos Lietuvos ir ne tik, kiti švenčia savo sodybose, vietos bendruomenėse.

Lietuvoje jau šimtai šeimų, bendraminčių žengia pirmuosius žingsnius arčiau gamtos su nauju sąmoningumu, pagarbiai, atsakingai, nuoširdžiai tikėdami gražiąja planetos bei jos gyventojų, savo tąsos, ateitimi. Jau nuėję pirmuosius žingsnius, tobulindami gyvenamąją aplinką, jie pastebi, kad gyvenimas įgavo kryptį ir gilesnę prasmę, o žmogus tapo sveikesnis ir laimingesnis.

Šventės idėja – susitikti visiems sveiką ir sąmoningą gyvenimo būdą palaikantiems žmonėms, švęsti Žemės šventę, bendrauti, dalintis patirtimi, o svarbiausia – būti kartu, apsijungti geru ketinimu, linkint Žemei ir jos gyventojams sveiko, laimingo, gražaus ir dorybingo gyvenimo, augimo ir klestėjimo.

Tad kviečiame kartu švęsti „Žemės šventę“, kurios metu kalbėsime apie gamtą, apie tai, kas padeda stiprinti ir palaikyti gyvybę bei kurti laimingą gyvenimą Žemei ir Žemėje.

Težydi mūsų Žemėje Rojaus sodai!

Programa

Šventės programa

Ateina laikas
Paduoti ranką žmogui, apkabinti draugą,
Paliesti Žemę pėdom, rankom, žvilgsniu aprėpti lauką
Ir pasvajoti šviesiai, tykiai – mes esame kūrėjai!
Ir prisiminti, atsibusti – į Žemę tam juk ir atėjom.

Tad kviečiame mielus Žemės draugus į Žemės šventę liepos 21 dieną, lauksime jūsų nuo 10 val. ant Daučionių Dangaus delniukų kalno, Daučionių k., Vilniau raj., Andžiejaus ir Nadeždos sodyboje (žemėlapį rasite čia).

Šventę kursime visi kartu – buvimu, nuoširdumu, nuotaikomis, spalvomis, žodžiais ar dainomis. Gal kažkam kūryba liesis, gal šviesi mintis atskris, būkim savimi, mylėkim – tokia bus ir ateitis:)

Taigi, susitikime, kurkime, atsivežkime viską, kas jaučiate tinkama šventei. Gal kas norės ką papasakoti ar parodyti, paskaityti, gražaus, prasmingo. Te puošia mūsų šventę pačių užaugintų gėrybių ar pagamintų vaišių stalas.

P.s. Automobilius prašome parkuoti palei keliuką iš dešinės.

Praktinė informacija

Pasiimkime visa, ko gali prireikti poilsiui gamtoje: indus valgymui, šiltus rūbus, maudymosi reikmenis, patiesalą atsisėsti, sulankstomas kėdutės (jei reikia), augaliukus vazonuose (kaip “Dovana šventei”), muzikos instrumentus.

Šventės metu tėveliai yra atsakingi už vaikus. Taip pat prašome pasirūpinti gyvūnų priežiūra. Po šventės vietą palikime švarią.

Vieta

Kaip atvykti:

Daučionių dangaus delniukų kalnas, Nadeždos ir Andžejus sodyba, Daučionių kaimas, Vilniaus rajonas

''
Atsiliepimai

Gražūs dalyvavusių pasidalinimai

Jei nespėjate perskaityti, spūstelėkite pirštu ar pele ir sulaikykite vietoje.

Organizatoriai

Mūsų komanda

Darnioje kaimynystėje, bendrystėje darbuose ir šventėse, gyvenantys žmonės: Andžejus, Nadežda, Rasuolė, Neringa, Inga, Aušra, Rytis, Raimonda, Rasa ir kiti nuotabūs žmonės.

zemes svente komanda

Nadežda ir Andžejus

+370 601 43574
+370 645 12350
Kontaktai

Susisiekite su mumis

Address

Daučionių 3A, Maišiagalos sen., Vilniaus raj.

Telefonai

Nadežda +370 601 43574

Andžejus +370 645 12350

Inga +370 678 35868

Savanorių ir mugės dalyvių registracija
Nadežda +370 601 43574

El. pašto adresas

nadezda.viltis@gmail.com

Tinklapis

zemessvente.lt